Prowadzenie ciąży w Centrum Medycznym CODE

« wróć

PROWADZENIE CIĄŻY

Okres ciąży to dla każdej z kobiet wyjątkowy czas oraz niezapomniane przeżycie. Najważniejsza dla nas jest fachowa opieka lekarska oraz urodzenie zdrowego dzidziusia. Dlatego zawsze staramy się wybrać najlepszego ginekologa przy którym będziemy czuły się zaopiekowane oraz spokojne o rozwijające się w naszym łonie dziecko. 

 

 

 

Wychodząc na przeciw wymaganiom przyszłych mam zachęcamy do skorzystania z naszych usług prowadzenia ciąży.

Jesteśmy placówką wielospecjalistyczną, posiadamy wielu lekarzy specjalistów oraz szeroki zakres wykonywanych badań laboratoryjnych. 

Szczególnie ważne są dla nas pacjentki planujące ciąże oraz ciężarne. Wiąże się to z rozbudowanym w naszej placówce Przyczynowym Leczeniem Niepłodności.

W Centrum Medycznym CODE pacjentkami ciężarnymi opiekują się

lek. med. Aleksandra Krokocka oraz lek. med. Marta Ancuta. 

Obydwie Panie Doktor są młodymi, zaangażowanymi oraz wybitnymi lekarzami. 

Posiadają one ogromną wiedzę z zakresu położnictwa, podczas wizyty mogą wykonać również USG oraz pobrać wymazy przekazywane następnie do badania. 

lek. med. Aleksandra Krokocka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (wydział wojskowo-lekarski), specjalizuje się w położnictwie i ginekologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i 
kursach. Posiada certyfikat uczestnictwa w warsztatach kolposkopowych -„Diagnostyka i postępowanie ze zmianami w obrębie szyjki macicy. Uczestniczyła też w licznych kursach USG. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jest również 
autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych. Odbyła staż z zakresu ginekologii i położnictwa Hospital General Universitario Reina Sofía w Murcii w Hiszpanii oraz w Centro Hospitalar do Porto w Portugalii (stypendium IFMSA). 
Zajmuje się m.in. prowadzeniem ciąży, niepłodnością, zaburzeniami miesiączkowania, leczeniem torbieli jajników, nadżerek, endometriozy i zespołu policystycznych jajników. 

 

Cennik:

Konsultacja ginekologiczna – 120 zł

USG narządu rodnego / USG ciąży w zakresie biometrii z przepływami  – 120 zł

USG trymetrów ciąży – 170 zł

Konsultacja położnicza (w tym USG) – 170 zł

Pakiet: konsultacja ginekologiczna + USG narządu rodnego - 220 zł

 

ZAPISY TELEFONICZNE : 887-220-088

ZAPISY PRZEZ PORTAL ZNANY LEKARZKliknij tutaj

 

lek. med. Marta Ancuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Lekarz rezydent w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w zakresie położnictwa i ginekologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w Klinice Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii. 
Dyżury lekarskie pełnię również na Oddziale Położnictwa i Ginekologii w Pabianicach. 

 

Cennik:

Konsultacja położnicza (z poglądowym USG) - 90 zł

 

ZAPISY TELEFONICZNE : 887-220-088

ZAPISY PRZEZ PORTAL ZNANY LEKARZ : Kliknij tutaj

Umów
online