ULTRASONOGRAFIA

 

W naszym Centrum Medycznym CODE oferujemy Państwu pełną diagnostykę ultrasonograficzną. Posiadamy wykształconych oraz cenionych w świecie medycyny radiologów. 

 

Ultrasonografia to jedna z nowoczesnych technik w medycynie, podstawowa metoda diagnostyczna. Na podstawie uzyskanych wyników podejmuje się decyzje o leczeniu, profilaktyce lub też odstępuje się od dotychczas stosowanej terapii.

 

USG to badanie obrazowe, które pokazuje kształt i wielkość poszczególnych narządów. W ten sposób sprawdza się kondycję wątroby, trzustki, nerek, jajników, jąder, piersi, moszny. Można wykryć w nich nieprawidłowości, na przykład zgrubienia czy guzy. 

 

Badanie USG może być wielokrotnie powtarzana, nawet w niewielkich odstępach czasu.

W Centrum Medycznym CODE można wykonać :

  • USG jamy brzusznej
  • USG nerek
  • USG moczowodów
  • USG tarczycy
  • USG węzłów chłonnych
  • USG ślinianek

ZAPISY TELEFONICZNE

887-220-088

Specjaliści

lek. Adam Kaczmarek

lek. Adam Kaczmarek

Lek. Adam Kaczmarek od momentu ukończenia studiów medycznych i uzyskania dyplomu sukcesywnie poszerza swoją wiedzę specjalistyczną. Regularnie bierze dział w kursach i szkoleniach doskonalących oraz spotkaniach naukowych.

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887220088
lek. Anna Potoczna

lek. Anna Potoczna

Lek. Anna Potoczna to młody i ambitny lekarz, który dąży do systematycznego poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Systematycznie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach i kursach doskonalących, a także w sympozjach i zjazdach naukowych.

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887220088

Umów
online