Genofertility Database – baza genów związanych z niepłodnością męską i żeńską

« wróć

Centrum Medyczne „CODE” specjalizuje się m.in. w przyczynowym leczeniu niepłodności (www.diagnostykaplodnosci.pl). Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do samego leczenia. Nasz dział badawczo-rozwojowy (Instytut Genomiki i Medycyny Molekularnej CMS CODE - IGiMM) prowadzi intensywne prace wdrożeniowe, których celem jest zastosowanie analizy genomowego DNA do wykrywania genetycznych uwarunkowań niepłodności, jej precyzyjnego leczenia, a także umożliwienia opracowania precyzyjnej profilaktyki zapobiegającej występowaniu zaburzeń płodności.

Jednym z ważniejszych osiągnięć przybliżających osiągnięcie wyznaczonego celu jest opracowanie przez zespół IGiMM genomowej bazy danych gromadzących informacje na temat genów związanych z niepłodnością żeńską i męską oraz występujących w nich zmianach, które mogą być przyczyną występowania zaburzeń płodności.

Baza ta przeznaczona jest głównie dla lekarzy specjalistów zajmujących się leczeniem niepłodności, a także dla naukowców badających molekularne mechanizmy powodujące powstanie tego zaburzenia.

By zapoznać się z zawartością Genofertility database, wystarczy kliknąć na link https://genofertility.com/elementor-284/, a następnie na „Database access”. Na stronie główne bazy trzeba wpisać swój adres email i proponowane hasło oraz kliknąć „Log in”. Po wysłaniu tych danych ze story głównej bazy, administrator bazy udostępni do niej dostęp.

 

Realizujemy także dla pacjentów Raporty genetyczne WES /Whole Genome Sequencing/.

Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo:
https://www.cmscode.pl/badanie-genetyczne-wes/analiza-wes-leczenie-nieplodnosci

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.