Konsultacje POŁOŻNEJ w Centrum Medycznym CODE

« wróć

!!! Ponadto w każdy poniedziałek i czwartek od 16:00 można wykonać badania ginekologiczne (bez opłacania konsultacji ginekologicznej!!!), a następnie dopiero z wynikami np. cytologii udać się do wybranego lekarza specjalisty. To NOWOŚĆ! gdyż zazwyczaj w gabinetach wykonuje się nawet podstawowe badania ginekologiczne podczas konsultacji lekarskiej, za którą należy płacić. Uważamy i zachęcamy do możliwości realizacji badań profilaktyki ginekologicznej, by w kolejnym kroku udać się z nimi do lekarza specjalisty. Koszt dla pacjentki to: koszt wybranego badania z zakresu ginekologii (pełen wachlarz badań)  + 20 zł za pobranie. Zapisy: 887 220 088.

!!! W poniedziałki i czwartki od 16:00 odbywają się też pobrania badań laboratoryjnych / diagnostycznych.

Zapisy - Rejestracja: tel. 887 220 088

Oferta usług:


- konsultacje z położną - cena: 100 zł, czas 1 godzina
    * przygotowanie do ciąży
    * przygotowanie do porodu
    * konsultacje z nastolatką
    * z zakresu ginekologii dla kobiet
    * inne wg zapotrzebowania

- pobranie badań diagnostycznych, badania z krwi - 10 zł + ceny badań wg cennika ALAB
- pobranie badań ginekologicznych - 20 zł + ceny badań wg cennika ALAB

 

Od połowy Marca 2022r. uruchomiliśmy dla wszystkich kobiet możliwość konsultacji z położną mgr Pauliną Sękowską. W każdy poniedziałek i czwartek od godziny 16:00 do 20:00 oferujemy możliwość zapisania się na konsultacje z położną z zakresu:


1. Opieki prekoncepcyjnej, czy jak dobrze przygotować się do ciąży. Na co należy zwrócić uwagę w stylu życia, odżywiania. Jakie badania warto wykonać przed rozpoczęciem starań o dziecko.

2. Przygotowania do porodu. Omówienie etapów porodu, co należy zabrać do szpitala. Jakie są potrzebne dokumenty i wyniki badań. Możemy wspólnie przygotować plan porodu.

3. Porada dla nastoletniej dziewczyny, czyli wprowadzenie do kobiecego świata. Zapoznanie ze zmianami dojrzewającego organizmu. Omówienie faz cyklu miesiączkowego. 

4. Ginekologii.  Zagadnienia z zakresu zmian menopauzalnych. Omówienie dolegliwości związanych z nietrzymaniem moczu i obniżeniem narządu rodnego - czy można coś z tym zrobić?

5. Pobrania badań ginekologicznych, pobrania badań diagnostycznych / laboratoryjnych.

Rejestracja i zapisy: tel. 887 220 088

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.