Spotkanie pt. "Ekologiczna medycyna prokreacyjna"

« wróć

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WYDARZENIE, 13 CZERWCA /czwartek/ !


Ekologiczna medycyna prokreacyjna

Personalizacja procesu diagnostyczno-terapeutycznego w zaburzeniach płodności


 

 

Zwykle medycyna prokreacyjna wiąże się z ingerencją w naturalne mechanizmy organizmu, nijako wymusza pewne procesy by uzyskać oczekiwany skutek w postaci upragnionego dzidziusia. Niestety działania naprawcze często niosą ze sobą niepożądane skutki związane chociażby z intensywną farmakoterapią. Niestety, zdarza się, że decyzja o rozpoczęciu procedur medycznych zapada zbyt wcześnie, jest standardowa czyli identyczna dla każądej kobiety.

 

Czy tak musi być? Czy istnieją inne,bardziej precyzyjne, mniej inwazyjne sposoby rozpoznawania istoty problemów związanych z płodnością oraz ich leczenia?  TAK !!! JEST TO MOŻLIWE ! PRZYJDŹ, POSŁUCHAJ, PRZEKONAJ SIĘ SAM!

 

W czerwcowy, czwartkowy wieczór pokażemy Ci jak inaczej można poprowadzić diagnostykę problemów z niemożnością zajścia w ciąże, jak precyzyjnie dopasować leczenie do Twojego organizmu, co więcej jak sprowokować jego samego do prawidłowej pracy naprawczej!

 

KOBIETA NOWOCZESNA TO KOBIETA EKOLOGICZNA, SZANUJĄCA SWÓJ ORGANIZM, DUMNA ZE SWOJEJ KOBIECOŚCI, WSPÓŁPRACUJĄCA Z NATURĄ, NIE ZAŚ PRZECIWKO NIEJ GWAŁCĄC NATURALNE PROCESY FIZJOLOGICZNE.

 

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane przypadki chorób, które zostały wykryte dzięki precyzyjnej obserwacji organizmu oraz sposób radzenia sobie z nimi w trakcie całego procesu diagnostyczno-terapeutycznego zakończonego sukcesem.

 

WAŻNE ! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie swojej obecności na adres:
info@cmscode.pl lub pod numerem telefonu 887-220-088

 

CZWARTEK 13 czerwca 2019, GODZ. 18:00-20:00
Centrum Medyczne CODE przy ul.Tuwima 15, Łódź

 

 

 

Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.