Spotkanie pt. "Ekologiczna medycyna prokreacyjna"

« wróć

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE WYDARZENIE, 13 CZERWCA /czwartek/ !


Ekologiczna medycyna prokreacyjna

Personalizacja procesu diagnostyczno-terapeutycznego w zaburzeniach płodności


 

 

Zwykle medycyna prokreacyjna wiąże się z ingerencją w naturalne mechanizmy organizmu, nijako wymusza pewne procesy by uzyskać oczekiwany skutek w postaci upragnionego dzidziusia. Niestety działania naprawcze często niosą ze sobą niepożądane skutki związane chociażby z intensywną farmakoterapią. Niestety, zdarza się, że decyzja o rozpoczęciu procedur medycznych zapada zbyt wcześnie, jest standardowa czyli identyczna dla każądej kobiety.

 

Czy tak musi być? Czy istnieją inne,bardziej precyzyjne, mniej inwazyjne sposoby rozpoznawania istoty problemów związanych z płodnością oraz ich leczenia?  TAK !!! JEST TO MOŻLIWE ! PRZYJDŹ, POSŁUCHAJ, PRZEKONAJ SIĘ SAM!

 

W czerwcowy, czwartkowy wieczór pokażemy Ci jak inaczej można poprowadzić diagnostykę problemów z niemożnością zajścia w ciąże, jak precyzyjnie dopasować leczenie do Twojego organizmu, co więcej jak sprowokować jego samego do prawidłowej pracy naprawczej!

 

KOBIETA NOWOCZESNA TO KOBIETA EKOLOGICZNA, SZANUJĄCA SWÓJ ORGANIZM, DUMNA ZE SWOJEJ KOBIECOŚCI, WSPÓŁPRACUJĄCA Z NATURĄ, NIE ZAŚ PRZECIWKO NIEJ GWAŁCĄC NATURALNE PROCESY FIZJOLOGICZNE.

 

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane przypadki chorób, które zostały wykryte dzięki precyzyjnej obserwacji organizmu oraz sposób radzenia sobie z nimi w trakcie całego procesu diagnostyczno-terapeutycznego zakończonego sukcesem.

 

WAŻNE ! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie swojej obecności na adres:
info@cmscode.pl lub pod numerem telefonu 887-220-088

 

CZWARTEK 13 czerwca 2019, GODZ. 18:00-20:00
Centrum Medyczne CODE przy ul.Tuwima 15, Łódź

 

 

 

Umów
online