Spotkanie pt. "Płodność mężczyzny"

« wróć
 
W ubiegłą sobotę, tj. 13 kwietnia w sali konferencyjnej CODE odbyło się otwarte spotkanie nt.: Płodności mężczyzny-jak zwiększyć potencjał płodności?
Na spotkanie przybyli panowie w większości ze swoimi partnerkami. Prelekcję przygotował p.Piotr Samkowski na co dzień pracujący w firmie Medimes.
 
W sposób niezwykle interesujący przedstawił czynniki mające wpływ na potencjał męskiej płodności oraz szczegółowo omówił rolę stresu oksydacyjnego w zaburzeniach płodności. Niestety zachwianie równowagi pomiędzy wytwarzaniem tzw.reaktywnych form tlenu a systemem antyoksydacyjnym organizmu prowadzi do zaburzeń czynności plemników a co za tym idzie znacząco obniża szanse na poczęcie potomstwa. Omówiona została również rola antyoksydantów w leczeniu niepłodności u mężczyzn.
 
Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali zaproszenie na darmową konsultację w zakresie diagnostyki płodności do Centrum Medycznego CODE oraz 20% zniżkę na badanie nasienia. Po prelekcji zaproszono obecnych do zadawania pytań oraz dyskusji na podjęte tematy.
 
Ze względu na fakt, iż problem niepłodności w Polsce i na świecie jest narastający, zespół Centrum Medycznego CODE cyklicznie ( raz w miesiącu) przeprowadza spotkania otwarte dla wszystkich chętnych zainteresowanych tematyką płodności (więcej informacji w zakładce aktualności na stronie www.cmscode.pl)
 
Serdecznie zapraszamy!
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.