Sympozjum pt. "Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego"

« wróć

W miesiącu maju zespół Przyczynowego Leczenia Niepłodności Centrum Medycznego CODE brał czynny udział w VIII sympozjum naukowym z cyklu „Profilaktyka zaburzeń zdrowia prokreacyjnego”. Tegoroczna edycja miała miejsce 19 maja i odbyła się na UKSW w Warszawie. Tytuł konferencji brzmiał:„PŁODNOŚĆ zdrowiem kobiety, mężczyzny, rodziny.”

Współpracująca z nami p.dr hab.n.med. Joanna Smyczyńska wygłosiła wykład nt: "Diagnostyka i leczenie zaburzeń hormonalnych jako wyraz troski o zdrowie prokreacyjne i profilaktyka niepłodności. Czy metody rozpoznawania płodności mogą być pomocne?"

Natomiast dr Radosław Maksym wygłosił prelekcje nt: „Operacyjne i zachowawcze leczenie mięśniaków macicy. Specyfika leczenia operacyjnego w naprawczej medycynie prokreacyjnej”

Sympozjum urozmaiciły przeprowadzane warsztaty z naturalnych metod rozpoznawania płodności mające na celu przybliżyć uczestnikom ich zasadność nie tylko w procesie diagnostyczno-terapeutycznym,ale również w codziennym rozpoznawaniu płodności.

Warsztaty z zakresu Creighton Model System poprowadziła

mgr Olimpia Janz -instruktorka Centrum Medycznego CODE w Łodzi.

Uwaga słuchaczy została zwrócona również na bardzo istotne elementy diagnostyki płodności w ujęciu immunologicznym, zaprezentowane przez Gcia specjalnego z USA, oraz w aspekcie biologicznym i neurohormonalnym.

Sympozjum to było przestrzenią do międzynarodowej wymiany doświadczeń oraz wiedzy z zakresu różnych dziedzin troski o zdrowie i mamy nadzieję,że przysłuży się do lepszego, głębszego zrozumienia znaczenia ochronnej medycyny prokreacyjnej.

 

Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.