O nas

O nas

Sekretem naszego sukcesu są profesjonalni i doświadczeni lekarze specjaliści, którzy dążą do ciągłego samokształcenia i są otwarci na wdrażanie osiągnięć współczesnej medycyny do swojej praktyki zawodowej. Ścisła kooperacja pomiędzy działem badań i rozwoju a częścią kliniczną naszej firmy umożliwia przystępny transfer technologii, dzięki czemu nadążamy za światowymi trendami w zakresie diagnostyki laboratoryjnej. Oprócz świadczenia usług medycznych prowadzimy również działalność naukową. Nasz dział badań i rozwoju składa się z wykwalifikowanych i młodych naukowców specjalizujących się w takich dziedzinach jak biologia molekularna, diagnostyka laboratoryjna oraz genetyka i genomika. W ramach działań naszego laboratorium staramy się realizować własne projekty rozwojowe oraz chętnie podejmujemy się współpracy międzylaboratoryjnej w celu wzbogacenia aktualnego stanu nauki.

 

Opracowane przez nas specyficzne testy dla każdej mutacji – testy DNA, pozwalają na ustalenie czy nasz pacjent wymaga regularnego nadzoru klinicznego lub interwencji terapeutycznej bądź czy do procesu leczenia należy włączyć badania członków rodziny. Wyrażamy przekonanie, iż jedynie w ten sposób, dzięki poznaniu molekularnych podstaw choroby możliwe jest w pełni świadome i dokładne postawienie diagnozy i wprowadzenie leczenia. Szczególnym obszarem funkcjonowania CMS CODE jest wdrażanie testów genetycznych w onkologii, chorobach układu krążenia i chorobach metabolicznych. W ramach naszej działalności prowadzimy również leczenie pacjentów z zakresu ginekologii, gastroenterologii, pediatrii, dietetyki spersonalizowanej, endokrynologii, dermatologii i nefrologii, chirurgii ogólnej, psychiatrii.

 

Współpracujemy z lekarzami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zawodzie, otwartymi na najnowsze osiągnięcia medycyny i wdrażanie ich do swojej praktyki lekarskiej. Wykorzystujemy nowoczesną technikę diagnostyki oraz leczenia niepłodności oraz wielu schorzeń układu rozrodczego – NaProTechnologię (ang. Natural Procreative Technology, Wsparcie Naturalnej Prokreacji). Technologia opiera się na Creighton Model FertilityCare System™, szczegółowej i precyzyjnej obserwacji cyklu miesięcznego kobiety. Leczenie bazuje na zapisie obserwacji cyklu oraz pojedynczych symptomów, niemożliwych do zaobserwowania w przypadkach, gdy cykl nie jest monitorowany. Opierając się na zapisie, jesteśmy w stanie rozpocząć terapię i zaobserwować zmiany zachodzące po rozpoczęciu leczenia. Prowadzimy diagnostykę i leczenie niepłodności, powtarzających się poronień oraz zaburzeń hormonalnych. W naszej klinice pomoc znajdą pacjentki cierpiące z powodu zespołu policystycznych  jajników, torbieli jajnika czy endometriozy.

 

 

 

Świadczymy usługi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Zajmujemy się elektrochirurgią oraz usuwaniem znamion. Prowadzimy diagnostykę pod kątem zmian grzybiczych, pobieramy materiały do badań, przeprowadzamy badanie skóry i paznokci. Wykonujemy dermatoskopię. W naszym gabinecie pomoc znajdą pacjenci borykający się z takimi schorzeniami jak atopowe zapalenie skóry, łuszczyca czy trądzik. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem nowotworów skóry. Specjalizujemy się w mezoterapii. Proponujemy kurację w przypadku nadmiernego wypadania włosów, a także terapię zmarszczek i innych oznak starzenia się skóry. Wykonujemy iniekcje kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej.

 

Oferujemy konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej i świadczymy usługi w obrębie chirurgii zachowawczej. Wycinamy znamiona, tłuszczaki i kaszaki wraz z badaniem histopatologicznym. Zajmujemy się usuwaniem włókniaków skórnych. Przeprowadzamy gumkowanie hemoroidów metodą Barrona oraz usuwanie pajączków naczyniowych.  

 

W naszym ośrodku funkcjonuje gabinet ginekologiczny, w którym oferujemy pacjentkom konsultacje ginekologiczne oraz prowadzenie ciąży. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń miesiączkowania i okresu menopauzy, diagnostyką i leczeniem nadżerek oraz stanów zapalnych pochwy i sromu. Wykonujemy badania cytologiczne i wraz z pacjentką podejmujemy decyzję o doborze metody antykoncepcyjnej. W naszym gabinecie pomoc znajdą panie z zaburzeniami ginekologiczno-endokrynologicznymi. Leczymy choroby sutka i świadczymy usługi w ramach ginekologii okresu dojrzewania.

 

W ramach działalności poradni endokrynologicznej wykonujemy badanie oraz USG tarczycy. 

W gabinecie kardiologicznym wykonujemy kompleksową diagnostykę, m.in. przeprowadzamy EKG. Zajmujemy się leczeniem choroby nadciśnieniowej, arytmii i choroby niedokrwiennej serca.

 Na konsultacje zapraszają specjaliści dietetyki. Przeprowadzają analizę dotychczasowego sposobu odżywienia i wspomagają kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych u dzieci i dorosłych.

 W naszym ośrodku pacjentów przyjmuje również lekarz psychiatra. Zapewniamy Państwu leczenie nerwic, depresji oraz lęków. Zajmujemy się diagnostyką i terapią ADHD, autyzmu czy zaburzeń odżywiania. Do naszego gabinetu o pomoc zgłaszają się pacjenci, którzy nie potrafią sobie poradzić z uzależnieniami, bezsennością czy wybuchami agresji.

Wykonujemy badania DNA, które następnie wykorzystujemy do oceny indywidualnych predyspozycji pacjenta do występowania danej choroby oraz do wdrożenia efektywnej terapii. W naszej ofercie znalazły się takie badania jak czynnik V Leiden, a także badania pod kątem celiakii i nietolerancji pokarmowej. Istnieje możliwość wykonania badań laboratoryjnych. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego centrum.

Nasza misja

Misją naszej działalności jest wprowadzanie najnowszych osiągnięć nauk medycznych, zwłaszcza w obszarze medycyny molekularnej, do praktyki medycznej. Skupiamy się głównie na wykorzystaniu w diagnostyce i doborze optymalnych sposobów leczenia wiedzy wynikającej m. in z postępu badań nad ludzkim kodem genetycznym. Dzięki zaawansowanych metodom diagnostycznym opracowanym przez naukowców pracujących w naszym ośrodku jesteśmy w stanie określić, czy pacjent wymaga podjęcia regularnej kontroli lekarskiej lub czy istnieje konieczność rozpoczęcia terapii. Szczególną uwagę poświęcamy wykorzystywaniu testów genetycznych w onkologii, w chorobach metabolicznych oraz schorzeniach układu krążenia.

Udogodnienia dla pacjentów

Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE to wyjątkowe miejsce, w którym wieloletnie doświadczenie lekarzy specjalistów uzupełnia się z nowoczesnymi rozwiązaniami medycyny spersonalizowanej. Pacjenci mogą liczyć na związane z naszą działalnością udogodnienia:

 

 

  • Laboratorium – w doskonale wyposażonym laboratorium wykonywane są testy DNA. Nieustannie pracujemy nad polepszeniem jakości świadczonych w placówce usług.
  • Przestronne, klimatyzowane pomieszczenia – nasi pacjenci przyjmowani są w gustownie wyposażonych, przestronnych i klimatyzowanych pomieszczeniach.
  • Oferty specjalne – dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i oferty specjalne.
  • Dogodne formy płatności – nasi pacjenci mogą zapłacić za zabiegi gotówką lub kartą. 

Osiągnięcia i certyfikaty Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE

Oprócz świadczenia profesjonalnych usług medycznych zajmujemy się również prowadzeniem działalności naukowej. Przeprowadzamy badania z zakresu biologii molekularnej, genetyki oraz genomiki. Ponadto pracujemy nad zagadnieniami ściśle związanymi z diagnostyką laboratoryjną. W naszych badaniach osiągamy ponadprzeciętne rezultaty, prowadzimy liczne projekty w celu rozwoju współczesnej nauki, a także przystępujemy do współpracy z innymi laboratoriami. Opracowaliśmy, między innymi, testy DNA dla każdej mutacji, które nasi lekarze wykorzystują podczas swojej praktyki i konsultacji z pacjentami.

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...






Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.