Specjaliści

Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088

dr hab. n. med. Joanna Smyczyńska

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie endokrynologii oraz endokrynologii i diabetologii dziecięcej. Zajmuję się leczeniem chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki i innych zaburzeń hormonalnych u dzieci i osób dorosłych. Odbyłam szkolenie z NaProTechnologii (przyczynowego leczenia niepłodności) zorganizowane w Instytucie Studiów nad Rodziną w Warszawie-Łomiankach przez twórcę tej metody, Prof. T. Hilgersa (Instytut Pawła VI, Omaha, USA).

W 2017 r. uzyskałam stopień doktora habilitowanego nauk medycznych, jestem autorem około 50 prac oryginalnych opublikowanych w recenzowanych czasopismach oraz ponad 100 doniesień zjazdowych, poświęconych głównie problematyce zaburzeń wzrastania i terapii hormonem wzrostu. Moje zainteresowania naukowe dotyczą przede wszystkim niedoboru hormonu wzrostu, jak również innych przyczyn zaburzeń wzrastania oraz optymalizacji terapii hormonalnych promujących wzrastanie.

Obecnie pracuję w Klinice Pediatrii, Diabetologii, Endokrynologii i Nefrologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wcześniej przez ponad 20 lat byłam zatrudniona w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w ostatnim okresie na stanowisku Profesora ICZMP.
W mojej praktyce lekarskiej postanowiłam skupić się na rozwijaniu modelu indywidualnej (spersonalizowanej) opieki nad pacjentami z chorobami gruczołów dokrewnych, zgodnie z priorytetami CMS CODE.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwala mi na stałe poszerzanie wiedzy medycznej oraz kontakt z pacjentami anglojęzycznymi, posiadam również znajomość języka rosyjskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z pacjentami i odczytanie dokumentacji medycznej.
Nie zajmuję się konsultowaniem wyników badań wykonanych w związku z treningami na siłowni i stosowaniem preparatów hormonalnych poza wskazaniami lekarskimi.

 

Zakres usług w Centrum Medycznym CODE:

  • konsultacja endokrynologiczna - 150 zł
  • konsultacja z zakresu endokrynologii dziecięcej - 150 zł

Obowiązują zapisy telefoniczne:
887-220-088 lub 42 207-77-66

 

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.