Specjaliści

Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088

dr n. med. Radosław Maksym

Dr n. med. Radosław Maksym, adiunkt w Zakładzie Zdrowia Prokreacyjnego CMKP.
specjalista Położnictwa i Ginekologii oraz Andrologii Klinicznej Europejskiej Akademii Andrologii i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego
Ukończył prestiżową doktorską Szkołę Medycyny Molekularnej WUM i Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obronił doktorat z wyróżnieniem na temat epigenetycznych przyczyn rozwoju endometriozy przed Radą Naukową Centrum Biostruktury WUM.
Autor licznych publikacji w zagranicznych czasopismach (ponad 270 cytowań w czasopismach naukowych), rozdziałów książkach oraz wykładów i doniesień zjazdowych. Uczestnik licznych naukowych staży zagranicznych w USA, Francji, Niemczech i we Włoszech. Stypendysta FNP, NCN i NCBR. Ekspert MZ w ramach Narodowego Programu Prokreacyjnego. W pracy z pacjentami zajmuje się optymalizacją płodności, przyczynowym leczeniem niepłodności małżeńskiej, małoinwazyjnymi metodami operacyjnymi w ginekologii (leczenie operacyjne mięśniaków macicy i endometriozy) oraz, jako jeden z pierwszych w Polsce, wykonuje nieinwazyjne zabiegi termoablacji mięśniaków i adenomiozy metodą HIFU. W Centrum Medycznym CODE realizuje konsultacje w ramach diagnostyki płodności, leczenia niepłodności, konsultacje andrologiczne oraz ginekologiczne.
 
Zakres usług w Centrum Medycznym CODE:

- leczenie niepłodności - pierwsza konsultacja - 350 zł
- leczenie niepłodności - kolejna konsultacja - 250 zł
- konsultacja andrologiczna - 250 zł
- konsultacja ginekologiczna - 250 zł
- badanie sono HSG - 850 zł
- badanie sono HSG z LIPIODOLEM - 2.900 zł

close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.