Specjaliści

Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088

dr n. med. Radosław Maksym

Dr n. med. Radosław Maksym, adiunkt w Zakładzie Zdrowia Prokreacyjnego CMKP.
specjalista Położnictwa i Ginekologii oraz Andrologii Klinicznej Europejskiej Akademii Andrologii i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego
Ukończył prestiżową doktorską Szkołę Medycyny Molekularnej WUM i Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obronił doktorat z wyróżnieniem na temat epigenetycznych przyczyn rozwoju endometriozy przed Radą Naukową Centrum Biostruktury WUM.
Autor licznych publikacji w zagranicznych czasopismach (ponad 270 cytowań w czasopismach naukowych), rozdziałów książkach oraz wykładów i doniesień zjazdowych.
Uczestnik licznych naukowych staży zagranicznych w USA, Francji, Niemczech i we Włoszech. Stypendysta FNP, NCN i NCBR. Ekspert MZ w ramach Narodowego Programu Prokreacyjnego.
W pracy z pacjentami zajmuje się optymalizacją płodności, przyczynowym leczeniem niepłodności małżeńskiej, małoinwazyjnymi metodami operacyjnymi w ginekologii (leczenie operacyjne mięśniaków macicy i endometriozy) oraz, jako jeden z pierwszych w Polsce, wykonuje nieinwazyjne zabiegi termoablacji mięśniaków i adenomiozy metodą HIFU.W Centrum Medycznym CODE realizuje konsultacje w ramach diagnostyki płodności, leczenia niepłodności, konsultacje andrologiczne oraz ginekologiczne.

Zapisy: 887 220 088.

Cennik:
konsultacja Przyczynowe Leczenie Niepłodności - 200 zł

Umów
online