Specjaliści

Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088

lek. Maria Filip

Absolwentka wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Zarządzania w Ochronie Zdrowia Politechniki Częstochowskiej. Obecnie pracuje jako asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych Sp ZOZ im. Babińskiego w Łodzi.

Maria Filip nieustannie poszerza swoją wiedzę w ramach studiów doktoranckich, publikując liczne artykuły naukowe oraz uczestnicząc w renomowanych konferencjach, szkoleniach i stażach zarówno w Polsce jak i za granicą. Autorka i współautorka licznych publikacji oraz rozdziałów w książkach podejmujących tematykę psychiatryczną.

Psychiatrię ma zaszczyt praktykować w jednym z najlepszych zespołów terapeutycznych składających się z doświadczonych psychiatrów i psychologów, osób z wieloletnim stażem klinicznym i praktycznym, podpartym najnowszą wiedzą naukową.

W pracy klinicznej oraz badawczej dąży do poznania biologicznego, poznawczego i emocjonalnego uwarunkowania zaburzeń depresyjnych.

Laureatka stypendium Europejskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (European Psychiatric Association EPA) ECP Scholarship Programme 2020. (https://www.europsy.net/2019-winners/)

Przewodnicząca Sekcji Kształcenia Specjalizacyjnego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Oddziale Łódzkim oraz Wiceprzewodnicząca Sekcji Kształcenia Psychiatrycznego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Aktywny Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP), European Psychiatric Association (EPA), European Society for Sexual Medicine (ESSM) oraz World Psychiatric Association - Transcultural Psychiatry Section (WPA-TPS).

Maria Filip przyjmuje tylko osoby, które mają ukończony 18 r.ż.
Konsultacje w języku polskim oraz angielskim.


Obowiązują zapisy telefoniczne:
887-220-088 lub 42 207-77-66

 

 

 

 

Cennik:
konsultacja psychiatryczna - 150 zł

Konsultacje z zakresu: Psychiatria
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.