Specjaliści

Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887-220-088

lek. Wiktoria Kroczyńska

Lekarka specjalizująca się w psychiatrii. Rezydenturę odbywa w Oddziale Psychiatrycznym Męskim w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu, w którym zdobywa doświadczenie w zakresie leczenia zarówno najczęstszych, jak i rzadziej występujących zaburzeń i chorób psychicznych. Z pacjentami pracuje od 2017 r. W ramach szkolenia specjalizacyjnego regularnie odbywa staże kierunkowe, m.in. w Oddziale Zaburzeń Psychotycznych i w Oddziale Zaburzeń Afektywnych Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu pełni całodobowe dyżury, mając pod opieką pacjentów z oddziałów Psychiatrii Męskiej i Żeńskiej, a także z Oddziału Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych. Swoją wiedzę z zakresu psychiatrii rozwija również poprzez pracę ambulatoryjną w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Regularnie bierze także udział w krajowych oraz zagranicznych konferencjach i warsztatach o tematyce zaburzeń i chorób psychicznych. .

W 2017 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi uzyskując tytuł lekarza. W 2018 roku rozpoczęła specjalizację z dziedziny psychiatrii. Odbyte staże: 2019 r. - praca w Oddziale Zaburzeń Psychotycznych CSK UM w Łodzi 2020 r. - praca w Oddziale Neurologicznym WSS w Zgierzu 2020/2021 r. -praca w Oddziale Zaburzeń Afektywnych CSK UM w Łodzi Od 2018 r. stała praca (również w trybie dyżurowym) w Oddziale Psychiatrycznym Męskim WSS w Zgierzu Regularnie bierze udział w krajowych oraz zagranicznych konferencjach i warsz-tatach o tematyce zaburzeń i chorób psychicznych. Przyjmuje również pacjentów anglojęzycznych.

Posiada uprawnienia do:

– wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),

– wystawiania zwolnień ZUS ZLA,

– wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Konsultuje osoby dorosłe.

UWAGA: NOWY SPECJALISTA W CODE, DOSTĘPNY W KAŻDĄ ŚRODĘ OD 28 LIPCA 2021R.!!!

Godziny przyjęć:
Środa 16:00-20:00
Konsultacje z zakresu: Psychiatria
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.