Specjaliści

Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887-220-088

mgr Aleksandra Skiba

Psycholog, biegły sądowy. Absolwentka Instytutu Psychologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna. Pracuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Doktorantka w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie w trakcie czteroletniego szkolenia w zakresie psychoterapii poznawczo-behawioralnej osób dorosłych w CBT EDU w Warszawie, atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Odbywa specjalizację z psychologii klinicznej prowadzonej przez Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP) oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Autorka i współautorka artykułów naukowych. Uczestniczy w licznych szkoleniach i konferencjach. W pracy klinicznej oraz badawczej dąży do poznania biologicznego, poznawczego i emocjonalnego uwarunkowania zaburzeń depresyjnych.
Pracuje głównie z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń depresyjnych, lękowych, psychosomatycznych, zaburzeń osobowości, a także doświadczającymi różnego rodzaju kryzysów życiowych czy problemów w relacjach interpersonalnych.
Oferuje psychoterapię indywidualną, wsparcie psychologiczne w kryzysie oraz diagnostykę psychologiczną.

Przyjmuje osoby, które mają ukończone 18 lat. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Godziny przyjęć:
CZWARTEK godz. 15:00-20:00
Konsultacje z zakresu: Psychologia
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.