„Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” – Hipokrates

Dietetyka w CMS CODE

 

Myślisz, że pod słowem "Dietetyka" kryje się jedynie dbanie o idealną sylwetkę? Prawdą jest, że normalizacja masy ciała i dążenie do wymarzonej figury to jedynie skutek uboczny zmian w sposobie żywienia przybliżającym Ciebie do zdrowia. Niejednokrotnie właściwa dieta wspomaga proces leczenia m.in. chorób metabolicznych czy autoimmunologicznych.

 

W Centrum medycznym CODE chętnie prowadzimy Pacjentów cierpiących m.in. na:

  • insulinooporność/ cukrzycę
  • Hashimoto i inne choroby tarczycy
  • nadwrażliwości/ nietolerancje pokarmowe
  • choroby układu krążenia
  • dnę moczanową
  • nadwagę/ otyłość
  • niepłodność

 

Najważniejszy pierwszy krok

Nie jesteś pewny czy Twój sposób żywienia wspiera Twoje zdrowie? Masz schorzenia, w których zmiana diety może okazać się pomocna? Nie wiesz jak się zabrać za wprowadzanie zmian?

Umów się z naszym dietetykiem. Wspólnie określicie Twoje potrzeby i ustalicie plan działania oraz wybierzecie formę współpracy.

 

Jesteśmy elastyczni:

 

Lubisz działać zgodnie z ustalonym planem, im dokładniejsze wskazówki, tym lepiej się czujesz? Wybierz opcję z jadłospisami. Dostaniesz od nas indywidualny jadłospis, uwzględniający Twój stan zdrowia, Twoje potrzeby, tryb życia oraz preferencje żywieniowe. Od teraz nie jesteś skazany na diety z internetu, których z różnych względów nie jesteś w stanie zrealizować.

Wielokrotnie podejmowałeś próby bycia na diecie i trzymania się określonego planu. Męczy Cię "jedzenie z kartki", chciałbyś jeść to na co masz ochotę i dążyć do celu zgłębiając wiedzę żywieniową? Wybierz opcję coachingową. Podczas spotkań będziemy wyznaczać nowe cele kuracji. Jest to czas na tropienie powodów wcześniejszych niepowodzeń oraz pracy nad niewłaściwymi nawykami.

 

Na czym polega konsultacja wstępna?

Podczas godzinnego spotkania wspólnie ustalimy cele kuracji, dokonamy analizy składu ciała, przeanalizujemy stan Twojego zdrowia oraz dotychczasowy sposób żywienia, a także zmotywujemy do podjęcia kolejnych kroków w celu osiągnięcia wyznaczonego celu. Jest to także czas na przedstawienie Twoich oczekiwań oraz preferencji żywieniowych, a także możliwości czasowych i tempa wprowadzania zmian. Aby czas wstępnej wizyty wykorzystać w 100% przygotuj się do spotkania. Przez ok. 7 dni przed pierwszą wizytą prowadź "dzienniczek" żywieniowy". Zapisuj wszystko co jadasz razem z godzinami posiłków. Zabierz ze sobą aktualne wyniki badań krwi.

 

Na czym polega analiza składu ciała?

Jest podstawą prawidłowego wyznaczenia celu. Na jej podstawie określimy zapotrzebowanie Twojego organizmu. Poznasz nie tylko masę ciała, ale także zawartość tkanki tłuszczowej w tym tłuszczu okołonarządowego, masy mięśniowej oraz wody w Twoim organizmie.

Pamiętaj! Analizy nie należy wykonywać w ciągu dwóch godzin po intensywnym wysiłku fizycznym, obfitym posiłku, wypiciu dużej ilości płynów, kąpieli, pływaniu, wizycie w saunie. Pomiarów nie wykonujemy u kobiet ciężarnych oraz osób ze stymulatorem serca.

* do wykonania pomiaru konieczne będzie zdjęcie obuwia oraz skarpet/ rajstop

 

Na czym polegają spotkania kontrolne?

Widać już efekty Twojej pracy. Oceniasz swoje samopoczucie i smakowitość potraw. Jest to również czas, w którym wraz z dietetykiem wyznaczasz dalsze cele i pracujecie nad wzmocnieniem motywacji. Po tym spotkaniu zostanie przygotowany dla Ciebie nowy jadłospis lub wyznaczony nowy nawyk do przepracowania.

 

Szczególne miejsce w naszym centrum zajmuje PRZYCZYNOWE LECZENIE NIEPŁODNOŚCI. Dietetyka jest nieodłącznym elementem całej skomplikowanej machiny składającej się na płodność. Będziemy dbać o właściwe prowadzenie Twojej diety na każdym etapie zmagań, od okresu starań, aż po cały okres trwania ciąży oraz karmienia piersią.


 

Cennik:

 

Oferta dietetyczna/OGÓLNA

Konsultacja wstępna/coachingowa = 150 zł

Pakiety z jadłospisami:

Pakiet podstawowy: 2 jadłospisy (14-dniowe)+ 2 wizyty kontrolne (30 min) = 420 zł

Pakiet ekonomiczny: 1 jadłospis (14-dniowy) + 1 wizyta kontrolna (30 min) = 250 zł

 

 

Oferta dietetyczna/PRZYCZYNOWE LECZENIE NIEPŁODNOŚCI

Konsultacja wstępna/coachingowa = 170 zł (para)

 

Pakiety:

 

Pakiet podstawowy: 4 konsultacje w pierwszych 2 miesiącach współpracy (1 h)

a). 680 zł para

b). 480 zł 1 osoba

 

Możliwość dokupienia jadłospisów:

dla 1 osoby: 200 zł jadłospis 14-dniowy lub 350 zł jadłospis 28-dniowy

dla pary: 350 zł jadłospis 14-dniowy lub 600 zł jadłospis 28-dniowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Specjaliści

mgr Justyna Walerowska-Madej
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 42 207 77 66
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.