„Niech pożywienie będzie twoim lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem” – Hipokrates

Dietetyka w CMS CODE

 

Myślisz, że pod słowem "Dietetyka" kryje się jedynie dbanie o idealną sylwetkę? Prawdą jest, że normalizacja masy ciała i dążenie do wymarzonej figury to jedynie skutek uboczny zmian w sposobie żywienia przybliżającym Ciebie do zdrowia. Niejednokrotnie właściwa dieta wspomaga proces leczenia m.in. chorób metabolicznych czy autoimmunologicznych.

 

W Centrum medycznym CODE chętnie prowadzimy Pacjentów cierpiących m.in. na:

  • insulinooporność/ cukrzycę
  • Hashimoto i inne choroby tarczycy
  • nadwrażliwości/ nietolerancje pokarmowe
  • choroby układu krążenia, dnę moczanową
  • nadwagę/ otyłość oraz  niepłodność

 

Najważniejszy pierwszy krok

Nie jesteś pewny czy Twój sposób żywienia wspiera Twoje zdrowie? Masz schorzenia, w których zmiana diety może okazać się pomocna? Nie wiesz jak się zabrać za wprowadzanie zmian?  Umów się z naszym dietetykiem. Wspólnie określicie Twoje potrzeby i ustalicie plan działania oraz wybierzecie formę współpracy.

Specjaliści

dr n. med. Katarzyna Łokieć

dr n. med. Katarzyna Łokieć

Dietetyk, pracownik naukowy, wykładowca. Na co dzień związana m.in.: z Zakładem Propedeutyki Chorób Cywilizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Centrum Leczenia i Profilaktyki Otyłości oraz innymi poradniami. W pracy z pacjentami zajmuje się otyłością w okresie prokreacyjnym i okołomenopauzalnym, wspomaganiem dietetycznym leczenia niepłodności, zespołu policystycznych jajników, endometriozy, żywieniem kobiet w ciąży, szczególnie z cukrzycą, chorobami metabolicznymi i autoimmunologicznymi.

więcej...
Cennik:
160 zł
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.