Centrum Medyczne CMS CODE w Łodzi swoją dotychczasową renomę zawdzięcza ofercie kompleksowej opieki ginekologicznej oraz położniczej świadczonej przez lekarzy specjalistów. Lekarze wykonują badania na najwyższej jakości sprzęcie ultrasonograficznym GE Volusone E8.

ZAPISY tel. 887 220 088

Każda pacjentka, która szuka dobrego ginekologa znajdzie u nas profesjonalną pomoc z zakresu profilaktyki chorób kobiecych oraz ich leczenia. Ponadto specjaliści pracujący w Centrum Medycznym CODE zajmują się prowadzeniem ciąży. W naszej przychodni pacjentka zawsze obdarzona jest wyjątkową opieką przed ciążą, w trakcie, jak i po rozwiązaniu.

 


Nasi Specjaliści to m.in.: 

prof. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski - ginekologia i położnictwo
lek. med. Beata Mroczkowska - ginekologia i położnictwo

dr.n. med. Radosław Maksym - ginekologia i położnictwo, andrologia
lek. Michał Brzozowski - ginekolog i położnictwo
lek. med. Marta Ancuta - ginekologia i położnictwo
lek. med. Dominik Janicki - ginekologia i położnictwo
lek. Milena Skibińska - ginekologia i położnictwo

 

W Centrum Medycznym CODE oddajemy do dyspozycji lekarzy najnowszej technologii Aparat USG VOLUSON E8 (2020r.) oraz Hitachi Aloka Alfa 7 (2017r.) Wykonywany jest na nim szereg badań specjalistycznych pod względem ginekologicznym oraz położniczym: USG narządu rodnego, USG ciąży, USG endometriozy,  sono HSG - weryfikacja drożności jajowodów. Jakość aparatu w ramach realizacji tego typu badań jest niezmiernie ważna i zawsze warto zwrócić uwagę na klasę stosowanego sprzętu w tym zakresie. 


Pacjentki często wybierają nasza placówkę, ze względu na możliwość wykonania na miejscu wszystkich zalecanych badań laboratoryjnych np. analityka ogólna (krew, mocz) oraz badań hormonalnych. Dzięki temu mogą w trakcie jednej wizyty u ginekologa uzyskać kompletne informacje na temat swojego stanu zdrowia. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja przychodni (Łódź, Śródmieście).

 

Pamiętajmy, że regularnym badaniom ginekologicznym powinna poddawać się każda kobieta, która ukończyła 16 rok życia oraz rozpoczęła współżycie. Wiemy, że dla każdej kobiety bardzo ważne jest to, by opiekował się nią BARDZO DOBRY ginekolog. Jeśli obecnie szukasz profesjonalnej placówki zajmującej się profilaktyką, DIAGNOSTYKĄ i leczeniem ginekologicznym, zapraszamy do Centrum Medycznego CMS CODE.W celu umówienia się na wizytę ginekologiczną lub badanie USG zadzwoń: 887 220 088

 

 

 • Cennik
 • Badanie HPV
 • Zakres świadczeń
Usługa: Cena
Konsultacja lekarska  od 120 zł
cytologia podstawowa 50 zł
cytologia płynna / LBC 100 zł
USG ciąży   150 (usg ciąży) - 200 zł (trymestry ciąży)
HPV DNA, 37 genotypów 200 zł

Badanie umożliwia wykrycie 37 typów wirusa brodawczaka ludzkiego HPV-DNA. Przenoszący się drogą płciową wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest głównym czynnikiem etiologicznym raka szyjki macicy. Rak szyjki macicy jest drugim najczęstszym po raku piersi nowotworem u kobiet. Badanie HPV-DNA metodą PCR stanowi uzupełnienie screeningowych badań cytologicznych, zwiększając czułość wykrywania zmian przednowotworowych. W przypadku niejednoznacznych obrazów cytologicznych pozwala ocenić faktyczny charakter zmian i wdrożyć odpowiednie leczenie oraz schemat badań kontrolnych. Równoczesne stwierdzenia nieprawidłowego badania cytologicznego i obecności wirusa HPV jest wskazaniem do wykonania kolposkopii.

Wskazania:
- każdy, kto rozpoczął życie płciowe
- kobiety planujące ciążę
- kobiety z nieprawidłowym wynikiem badania cytologicznego
- dojrzałe kobiety i dziewczęta przed zastosowaniem szczepienia przeciwko wirusowi HPV
- kobiety z nawracającymi stanami zapalnymi dróg rodnych
- kobiety po leczeniu „nadżerek'” lub brodawek
- mężczyźni z nawracającymi zapaleniami żołędzia i napletka

 • Konsultacja ginekologiczna;
 • Diagnostyka i leczenie;
 • Prowadzenie ciąży;
 • Cytologia standardowa / cytologia płynna LBC;
 • Badania DNA (m.in. badanie genetyczne HPV)
 • Antykoncepcja hormonalna (w tym wkładka domaciczna);
 • USG (transwaginalne) / USG ginekologiczne / USG w ciąży / USG endometriozy
 • USG trymetrów ciąży /  USG położnicze

Specjaliści

dr n. med. Radosław Maksym

dr n. med. Radosław Maksym

Dr n. med. Radosław Maksym, adiunkt w Zakładzie Zdrowia Prokreacyjnego CMKP.
specjalista Położnictwa i Ginekologii oraz Andrologii Klinicznej Europejskiej Akademii Andrologii i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego Ukończył prestiżową doktorską Szkołę Medycyny Molekularnej WUM i Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
lek. med. Milena Skibińska

lek. med. Milena Skibińska

Ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz w trakcie Studiów Doktoranckich z zakresu ciąży i cukrzycy na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Realizuję ginekologiczne wizyty profilaktyczne oraz porady z zakresu diagnostyki płodności, przygotowania do ciąży oraz prowadzenia ciąży.  

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887220088
prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

Specjalizacja: Położnictwo, ginekologia, endokrynologia.

 

Jestem specjalistą z długoletnim doświadczeniem lekarskim i bogatym dorobkiem naukowym. Pracuję w II Klinice Medycyny Płodu i Ginekologii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Pirogowa w Łodzi oraz jestem Kierownikiem Zakładu Endokrynologii Porównawczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

więcej...
Oferta zabiegów Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
lek. Dominik Janicki

lek. Dominik Janicki

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje na co dzień w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, na stanowisku Lekarz Rezydent, w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej, gdzie obecnie specjalizuje się w dziedzinie Położnictwo i Ginekologia. 

więcej...
Oferta zabiegów Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887220088
lek. Marta Ancuta

lek. Marta Ancuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Lekarz rezydent w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w zakresie położnictwa i ginekologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w Klinice Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii. 

Dyżury lekarskie pełnię również na Oddziale Położnictwa i Ginekologii w Pabianicach.

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887-220-088
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.