Centrum Medyczne CMS CODE w Łodzi swoją dotychczasową renomę zawdzięcza ofercie kompleksowej opieki ginekologicznej oraz położniczej świadczonej przez najwyższej klasy specjalistów.

Każda pacjentka, która szuka dobrego ginekologa znajdzie u nas profesjonalną pomoc z zakresu profilaktyki chorób kobiecych oraz ich leczenia. Ponadto specjaliści pracujący w Centrum Medycznym CODE zajmują się prowadzeniem ciąży. W naszej przychodni pacjentka zawsze obdarzona jest wyjątkową opieką przed ciążą, w trakcie, jak i po rozwiązaniu.

 

 

Nasi Specjaliści : 

prof. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski - ginekologia i położnictwo

lek. med. Marta Ancuta - ginekologia i położnictwo

lek. med. Beata Mroczkowska - ginekologia i położnictwo

lek. med. Dominik Janicki - ginekologia i położnictwo

dr Radosław Maksym - ginekologia i położnictwo, andrologia

 

 W Centrum Medycznym CODE oddajemy do dyspozycji lekarzy najnowszej technologii Aparat USG - Hitachi Aloka Alfa 7 (2017r.). Wykonywany jest na nim szereg badań specjalistycznych pod względem ginekologicznym oraz położniczym: USG narządu rodnego, USG ciąży, USG endometriozy,  sono HSG - weryfikacja drożności jajowodów. Jakość aparatu w ramach realizacji tego typu badań jest niezmiernie ważna i zawsze warto zwrócić uwagę na klasę stosowanego sprzętu w tym zakresie. 


Dodatkowo w Centrum Medycznym CODE przyjmuje renomowany specjalista: DR RADOSŁAW MAKSYM. Jest on cenionym lekarzem z Instytutu Rodziny w Warszawie. Konsultuje pary w ramach LECZENIA NIEPŁODNOŚCI. Jest konsultantem medycznym NaProTechnologii (NFPMC), specjalistą ginekologii i położnictwa (w trakcie specjalizacji), a także specjalistą andrologii.

Pacjentki często wybierają nasza placówkę, ze względu na możliwość wykonania na miejscu wszystkich zalecanych badań laboratoryjnych np. analityka ogólna (krew, mocz) oraz badań hormonalnych. Dzięki temu mogą w trakcie jednej wizyty u ginekologa uzyskać kompletne informacje na temat swojego stanu zdrowia. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja przychodni (Łódź, Śródmieście).

 

Pamiętajmy, że regularnym badaniom ginekologicznym powinna poddawać się każda kobieta, która ukończyła 16 rok życia oraz rozpoczęła współżycie. Wiemy, że dla każdej kobiety bardzo ważne jest to, by opiekował się nią BARDZO DOBRY ginekolog. Jeśli obecnie szukasz profesjonalnej placówki zajmującej się profilaktyką, DIAGNOSTYKĄ i leczeniem ginekologicznym, zapraszamy do Centrum Medycznego CMS CODE.W celu umówienia się na wizytę ginekologiczną lub badanie USG zadzwoń: 887 220 088

 

 

 • Cennik
 • Badanie genetyczne HPV (wirus brodawczaka)
 • Zakres świadczeń
 • Więcej o placówce
Usługa: Cena
Konsultacja lekarska  od 120 zł
cytologia podstawowa 50 zł
cytologia płynna / cienkowarstwowa / LBC 100 zł
USG ciąży   150 zł
HPV DNA, 37 genotypów 200 zł

Badanie umożliwia wykrycie 37 typów wirusa brodawczaka ludzkiego HPV-DNA. Przenoszący się drogą płciową wirus brodawczaka ludzkiego (HPV) jest głównym czynnikiem etiologicznym raka szyjki macicy. Rak szyjki macicy jest drugim najczęstszym po raku piersi nowotworem u kobiet. Badanie HPV-DNA metodą PCR stanowi uzupełnienie screeningowych badań cytologicznych, zwiększając czułość wykrywania zmian przednowotworowych. W przypadku niejednoznacznych obrazów cytologicznych pozwala ocenić faktyczny charakter zmian i wdrożyć odpowiednie leczenie oraz schemat badań kontrolnych. Równoczesne stwierdzenia nieprawidłowego badania cytologicznego i obecności wirusa HPV jest wskazaniem do wykonania kolposkopii.

Wskazania:
- każdy, kto rozpoczął życie płciowe
- kobiety planujące ciążę
- kobiety z nieprawidłowym wynikiem badania cytologicznego
- dojrzałe kobiety i dziewczęta przed zastosowaniem szczepienia przeciwko wirusowi HPV
- kobiety z nawracającymi stanami zapalnymi dróg rodnych
- kobiety po leczeniu „nadżerek'” lub brodawek
- mężczyźni z nawracającymi zapaleniami żołędzia i napletka

 • Konsultacja ginekologiczna / andrologiczna
 • Diagnostyka i leczenie;
 • Prowadzenie ciąży;
 • Cytologia standardowa / cytologia płynna LBC;
 • Badania DNA (m.in. badanie genetyczne HPV)
 • Antykoncepcja hormonalna (w tym wkładka domaciczna);
 • USG (transwaginalne) / USG ginekologiczne / USG w ciąży / USG endometriozy

 

Centrum Medyczne CMS Code w Łodzi swoją dotychczasową renomę zawdzięcza ofercie kompleksowej opieki ginekologicznej świadczonej przez najwyższej klasy specjalistów. Każda pacjentka, która szuka dobrego ginekologa w Łodzi, znajdzie u nas profesjonalną pomoc z zakresu profilaktyki chorób kobiecych oraz ich leczenia. Nasz zespół gwarantuje bezpieczne leczenie bez powikłań. Z opieki Centrum Medycznego CODE szczególnie chętnie korzystają pacjentki, które spodziewają się dziecka. Prof. Tomasz Ochędalski jest cenionym lekarzem, prowadzącym zarówno zdrowe, jak i zagrożone ciąże (w tym ze wskazaniem do cesarskiego cięcia). Nasza przychodnia ginekologiczna dysponuje całym zapleczem medycznym potrzebnym do wnikliwej diagnostyki, leczenia chorób oraz prowadzenia ciąży.

 

Pacjentki często wybierają nasza placówkę, ze względu na możliwość wykonania na miejscu wszystkich zalecanych badań laboratoryjnych np. analityka ogólna (krew, mocz) oraz badań hormonalnych. Dzięki temu mogą w trakcie jednej wizyty u ginekologa uzyskać kompletne informacje na temat swojego stanu zdrowia. Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja przychodni (Łódź, Śródmieście). Wiemy, że dla każdej kobiety bardzo ważne jest to, by opiekował się nią dobry ginekolog. Jeśli obecnie szukasz profesjonalnej placówki zajmującej się profilaktyką i leczeniem chorób żeńskiego układu płciowego, zapraszamy do odwiedzin Centrum Medycznego CMS Code.

Pamiętaj, że regularnym badaniom ginekologicznym powinna poddawać się każda kobieta, która ukończyła 16 rok życia oraz rozpoczęła współżycie.

 

Specjaliści

dr n. med. Radosław Maksym

dr n. med. Radosław Maksym

Dr n. med. Radosław Maksym, adiunkt w Zakładzie Zdrowia Prokreacyjnego CMKP.
specjalista Położnictwa i Ginekologii oraz Andrologii Klinicznej Europejskiej Akademii Andrologii i Polskiego Towarzystwa Andrologicznego Ukończył prestiżową doktorską Szkołę Medycyny Molekularnej WUM i Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
więcej...
Cennik:
konsultacja Przyczynowe Leczenie Niepłodności - 250 zł
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
lek. med. Aleksandra Krokocka

lek. med. Aleksandra Krokocka

Lek. med. Aleksandra Krokocka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w 
Łodzi (wydział wojskowo-lekarski), specjalizuje się w położnictwie i 
ginekologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi...

więcej...
Oferta zabiegów Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
dr n. med. Beata Mroczkowska

dr n. med. Beata Mroczkowska

Jestem lekarzem rezydentem Położnictwa i Ginekologii. Obecnie pracuję w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi (Klinika Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej). Dyżuruję również w Bloku Porodowym ICZMP oraz Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach.

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887220088
lek. Dominik Janicki

lek. Dominik Janicki

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracuje na co dzień w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, na stanowisku Lekarz Rezydent, w Klinice Ginekologii Operacyjnej i Ginekologii Onkologicznej, gdzie obecnie specjalizuje się w dziedzinie Położnictwo i Ginekologia. 

więcej...
Oferta zabiegów Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887220088
lek. Marta Ancuta

lek. Marta Ancuta

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Lekarz rezydent w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w zakresie położnictwa i ginekologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, w Klinice Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii. 

Dyżury lekarskie pełnię również na Oddziale Położnictwa i Ginekologii w Pabianicach.

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887-220-088
prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

prof. nadzw. dr hab. n. med. Tomasz Ochędalski

Specjalizacja: Położnictwo, ginekologia, endokrynologia.

 

Jestem specjalistą z długoletnim doświadczeniem lekarskim i bogatym dorobkiem naukowym. Pracuję w II Klinice Medycyny Płodu i Ginekologii w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Pirogowa w Łodzi oraz jestem Kierownikiem Zakładu Endokrynologii Porównawczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

więcej...
Cennik:
konsultacja ginekologiczna - 200 zł
Oferta zabiegów Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.