Zapraszamy na Pakiet "Zdrowe Serce" w cenie - 200 zł
KONSULTACJA KARDIOLOGICZNA + ECHO SERCA + EKG

Usługi medyczne:
* KONSULTACJA KARDIOLOGICZNA - 130 zł
* ECHO SERCA / USG SERCA - 130 zł
Badania wykonywane są na nowoczesnym aparacie Hitachi ALOKA Alfa 7


ZAPISY TELEFONICZNIE:
887 220 088   lub   42 207 77 66KARDIOLOGIA
jest dziedziną medycyny, która wciąż stawia lekarzom nowe wyzwania. Dziś, kiedy choroby i wady serca dotyczą nie tylko seniorów i stały się schorzeniami XXI wieku, regularne badanie się, ale też troska o zdrowie na co dzień, są szczególnie istotne. Siedzący tryb życia, stres i niewłaściwe odżywianie są wrogami naszego układu krwionośnego. Prawdopodobnie żaden kardiolog nie miał w swojej karierze lekarskiej dwóch identycznych przypadków. Nasz zespół specjalistów skupia w sobie najlepszych kardiologów z Łodzi, którzy podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie...

 

 

 

dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski - specjalista z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych, współtwórca nowej dziedziny medycyny w Polsce - kardioonkologii, jest ordynatorem Oddziału Kardiologi Interwencyjnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika Łodzi. Specjalizuje się w kardiologii ogólnej, eksperymentalnej, niewydolności i uszkodzeniach serca, diagnostyce inwazyjnej i nieinwazyjnej układu krążenia. Konsultacja 180 zł.

lek. med. Tomasz Kucejko - absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na co dzień pracuje w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Konsultuje m. in. arytmię, zaburzenia rytmu serca, migotanie przedsionków, częstoskurcze serca, omdlenia, choroby wieńcowe, zawał serca, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, chorobę niedokrwienną serca, ostrą i przewlekłą chorobę reumatyczną, zespół sercowo-płucny i choroby krążenia płucnego. Konsultacja 130 zł.


lek. Agata Bikiewicz  -
Od 2010 roku związana z Kliniką Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu sercowo-naczyniowego dorosłych, w tym m.in.: niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego. Wykonuje badanie echokardiograficzne (ECHO serca) na aparacie Hitachi ALOKA Alfa 7. Konsultacja 130 zł.

ZAKRES ŚWIADCZEŃ: Konsultacja kardiologiczna, EKG, Echo serca, Prowadzenie leczenia, diagnostyka kardiologiczna.
Znakomici lekarze kardiolodzy w Centrum Medycznym CODE. 

Specjaliści

Lek. med. Tomasz Kucejko

Lek. med. Tomasz Kucejko

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na co dzień pracuje w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

więcej...
Cennik:
konsultacja kardiologiczna - 130 zł , ECHO serca - 130 zł , PAKIET kardiologiczny (konsultacja + echo + ekg) - 200 zł
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
lek. med. Karolina Szymańska

lek. med. Karolina Szymańska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu sercowo-naczyniowego dorosłych.

więcej...
Cennik:
konsultacja kardiologiczna - 130 zł , ECHO serca - 130 zł , PAKIET kardiologiczny (konsultacja + echo + ekg) - 200 zł
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski

dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Kardiologia

Jestem ordynatorem Oddziału Kardiologi Interwencyjnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika Łodzi. Jestem kardiologiem, specjalistą chorób wewnętrznych. Lekarzem praktykiem z zainteresowaniami naukowymi (autor i współautor 59 prac i 90 doniesień, prezentacji na zjazdach naukowych).

więcej...
Cennik:
konsultacja kardiologiczna - 180 zł
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
Umów
online