Zapraszamy na Pakiet "Zdrowe Serce" w cenie - 250 zł
KONSULTACJA KARDIOLOGICZNA + ECHO SERCA + EKG

Usługi medyczne:
* KONSULTACJA KARDIOLOGICZNA w tym EKG - 150 zł
* ECHO SERCA / USG SERCA - 150 zł
Badania wykonywane są na nowoczesnym aparacie Hitachi ALOKA Alfa 7


ZAPISY TELEFONICZNIE:
887 220 088   lub   42 207 77 66KARDIOLOGIA
jest dziedziną medycyny, która wciąż stawia lekarzom nowe wyzwania. Dziś, kiedy choroby i wady serca dotyczą nie tylko seniorów i stały się schorzeniami XXI wieku, regularne badanie się, ale też troska o zdrowie na co dzień, są szczególnie istotne. Siedzący tryb życia, stres i niewłaściwe odżywianie są wrogami naszego układu krwionośnego. Prawdopodobnie żaden kardiolog nie miał w swojej karierze lekarskiej dwóch identycznych przypadków. Nasz zespół specjalistów skupia w sobie najlepszych kardiologów z Łodzi, którzy podchodzą do pacjenta w sposób indywidualny, gruntownie analizując problem, aby znaleźć jego skuteczne rozwiązanie...

 

 

 

dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski - specjalista z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych, współtwórca nowej dziedziny medycyny w Polsce - kardioonkologii, jest ordynatorem Oddziału Kardiologi Interwencyjnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika Łodzi. Specjalizuje się w kardiologii ogólnej, eksperymentalnej, niewydolności i uszkodzeniach serca, diagnostyce inwazyjnej i nieinwazyjnej układu krążenia.

lek. med. Tomasz Kucejko - absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, na co dzień pracuje w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Konsultuje m. in. arytmię, zaburzenia rytmu serca, migotanie przedsionków, częstoskurcze serca, omdlenia, choroby wieńcowe, zawał serca, niewydolność serca, nadciśnienie tętnicze, chorobę niedokrwienną serca, ostrą i przewlekłą chorobę reumatyczną, zespół sercowo-płucny i choroby krążenia płucnego.


lek. Agata Bikiewicz  -
Od 2010 roku związana z Kliniką Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu sercowo-naczyniowego dorosłych, w tym m.in.: niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca, choroby niedokrwiennej serca, nadciśnienia tętniczego. Wykonuje badanie echokardiograficzne (ECHO serca) na aparacie Hitachi ALOKA Alfa 7.

ZAKRES ŚWIADCZEŃ: Konsultacja kardiologiczna, EKG, Echo serca, Prowadzenie leczenia, diagnostyka kardiologiczna.
Znakomici lekarze kardiolodzy w Centrum Medycznym CODE. 

Specjaliści

lek. med. Agata Bikiewicz

lek. med. Agata Bikiewicz

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2010 roku jestem związana z Kliniką Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. 

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887220088
lek. med. Tomasz Kucejko

lek. med. Tomasz Kucejko

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Na co dzień pracuje w Klinice Kardiologii Interwencyjnej i Zaburzeń Rytmu Serca Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski

dr hab. n. med. Grzegorz Piotrowski

Specjalizacja: Choroby wewnętrzne, Kardiologia

Jestem ordynatorem Oddziału Kardiologi Interwencyjnej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika Łodzi. Jestem kardiologiem, specjalistą chorób wewnętrznych. Lekarzem praktykiem z zainteresowaniami naukowymi (autor i współautor 59 prac i 90 doniesień, prezentacji na zjazdach naukowych).

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887 220 088
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.