PSYCHOTERAPIA

Psychoterapia polega na regularnych spotkaniach terapeutycznych, mogą być one indywidualne lub grupowe.

 

Celem terapii jest nauka radzenia sobie z emocjami, obsesjami, dręczącymi myślami. Pomaga ona również zmienić nawyki, bądź swoje zachowanie. Problemów z jakimi zmagają się pacjenci jest wiele i nie sposób ich wszystkich wymienić.

 

Główne metody pracy psychoterapeutycznej:

  • rozmowa
  • stawianie pytań i odpowiedzi
  • ćwiczenia, zadania

 

 

TERAPIA SEKSUOLOGICZNA

TERAPIA PAR

Terapia par pomaga parom zrozumieć samych siebie, swoje zachowania. Ma ona na celu wypracowanie zachowań potrzebnych w sytuacjach kryzysowych czy problemowych. 

 

W przypadku terapii par ważnym elementem jest nauka prawidłowych form komunikacji oraz eliminacja tych, które oddalają partnerów od porozumienia. Celem pracy jest stworzenie rozwiązań satysfakcjonujących obie strony oraz przywrócenie bądź nadania harmonii relacji.

 

 

We wspólnym życiu pojawiają się różne przeszkody, inne poglądy przez co kumulują się złe emocje i powstają konflikty partnerskie.

Ważne jest to, aby posiadać umiejętność radzenia sobie w takich sytuacjach oraz wspierać się nawzajem.

 

 

 

Centrum Medyczny CODE prowadzimy konsultacje psychologiczne oraz seksuologiczne dla osób indywidualnych i par chcących skorzystać z pomocy psychologa i porozmawiać z nim na ważny dla siebie temat. 

 

 

Nasi specjaliści : 

mgr Aleksandra Skiba - psycholog

 

 

Specjaliści

mgr Aleksandra Skiba

mgr Aleksandra Skiba

Psycholog, biegły sądowy. Absolwentka Instytutu Psychologii Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna. Pracuje w Klinice Psychiatrii Dorosłych w Szpitalu im. J. Babińskiego w Łodzi oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Doktorantka w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

więcej...
Godziny przyjęć:
CZWARTEK godz. 15:00-20:00
Umów się na wizytę
887-220-088
mgr Vita Honchar

mgr Vita Honchar

Psycholog, psychoterapeuta. Od ponad 15-lat zajmuję się szeroko rozumianą pomocą psychologiczną dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, dostosowując metody pracy do potrzeb pacjenta. Specjalizuje się w prowadzeniu rehabilitacji osób uzależnionych i osób im bliskich.

 

więcej...
Umów wizytę online
rejestracja telefoniczna
 887220088
Umów
online
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Rejestracja
Wyślij zapytanie
na interesujący Cię temat...


Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które zostaną użyte przez Administratora (Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Juliana Tuwima 15 lok U4, 90-010 Łódź) jedynie do kontaktu ze mną.